Remonto paslaugos

male-worker-repairing-car-at-auto-service-station-2021-09-03-22-37-06-utc-scaled-e1661873834130.jpg

Automobilio remontas

Galima neabejoti, jog daugumai automobilių savininkų ar valdytojų teko susidurti su gedimais, kuriuos šalinti prireikė meistrų pagalbos. Deja, bet kartais pasitaiko, kad automobilio remontas nėra kokybiškas ir remontuoti tenka pakartotinai ar net patirti dėl to dar ir papildomus nuostolius. Mūsų komanda padės jums surasti kompetingą servisą atomobilio remontui atlikti.

Automobilio kėbulo remontas​

Automobilio kėbulas yra labiausiai pažeidžiama automobilio dalis. Pažeidus automobilio kėbulą automobilyje gali pradėti plisti korozija. Todėl labai svarbu kuo greičiau vykti į servisą po kėbulo pažeidimo.

wire-for-clutch-in-hands-employee-in-the-blue-col-2021-08-30-07-44-03-utc-scaled-e1661874029932.jpg

Techninis aptarnavimas

Automobilio patikra (autodiagnostika) rekomenduojama atlikti ne tik prieš įsigyjant dėvėtą automobilį, bet ir norint patikrinti savo esamos transporto priemonės techninę būklę. Profilaktiškai tikrindami bet kokios markės ar dydžio automobilį užkirsite kelią dideliems gedimams dėl kurių transporto priemonė gali nebeužsivesti ar nebepajudėti iš vietos.

Automobilio švara

Dažnu atveju vairuotojai mėgsta patys pasirūpinti automobilio švara. Tačiau yra vietų kurias automobilyje reikėtų valyti tik profesionalams. Pavyzdžiui plauti variklį reikėtų tik pas kompetetingus specialistus, nes kitu atveju galite sugadinti automoblio pagrindinius kombonentus.