Automobilio remontas

wire-for-clutch-in-hands-employee-in-the-blue-col-2021-08-30-07-44-03-utc-scaled-e1661874029932.jpg

Elektros sistemos remontas

Šiuolaikiniuosia automobiliuose gausu elektrinių sistemų, joms sutvarkyti reikalingi kompetetingi profesionalai, jog pašalintų gedimus nepažeisdami kitų automobilių sistemų.

Automobilio Kėbulo Remontas

Automobilio kėbulas yra labiausiai pažeidžiama automobilio dalis. Pažeidus automobilio kėbulą automobilyje gali pradėti plisti korozija. Todėl labai svarbu kuo greičiau vykti į servisą po kėbulo pažeidimo.

Važiuoklės Remontas

Sklindatys garsai iš automobilio važiuoklės gali pasirodyti, kaip brangus automobilio remontas. Tačiau dažniausi automobilio važiuoklės gedimai yra įvairios susidėvėjusios guminės dalys kurios ir pradeda skleisti nemalonius garsus.

Techninis Aptarnavimas

Dažnai automobilis į servisą varomas tik atsiradus gedimui. Bet periodiškai tikrinant automobilį galima išvengti daug didelių investicijų, kurios atsirastų neaptikus gedimo iš anksto. Todėl automobilio techninis aptarnavimas turėtų būtų daromas periodiškai.

Pavarų Dėžių Remontas

Pavarų dėžė yra vienas pagrindinių automobilio agregatų, jeigu pajautėte, kad automobilio pavaros veikia nebe taip kaip ankščiau, reikėtų nedelsiant kreiptis į servisą. Laiku atliktas pavarų dėžės remontas gali apsaugoti nuo visiško pavarų dėžės keitimo.

Stiklų Remontas ir Keitimas

Įskilus ar įdužus stiklui jį dar galima suremontuoti, jeigu įdužimas nėra didelis. Su laiku įdauža pradeda plėstis ir tampa nebepataisoma. Jeigu įdauža nėra didesnė negu 2 eurų moneta, ją dar galima remontuoti. Kitu atveju bus reikalingas stiklo keitimas.

Variklis ir Degimo sistema

Automobilio variklis yra pats pagrindinis automobilio veikimo egregatas. Tinkamai prižiūrimas variklis gali tarnauti labai ilgą laikotarpį, tačiau priešingu atveju variklio remontas gali būti viena iš brangiausių serviso paslaugų.

Tepalų Keitimas

Tinkamai prižiūrimas automoblis prasideda nuo laiku keičiamų tepalų. Automobilio variklio tepalų/alyvos keitimas priklauso nuo variklio tipo, tačiau vidutiniškai tepalai varikliams turėtų būti keičiami kas 7000-10000 kilometrų.