Kėbulo remontas

Automobilių Dažymas

Jeigu nusprendėte dažyti automobilį, svarbu pasirinkti tinkamus specialistus. Nekokybiškai nudažyto atumobolio kėbulas greitai pradeda rodyti defektus. Lakas gali atsiskirti nuo dažų ir pradėti luptis, dažuose gali matytis nelygi tekstūra ir t.t. Todėl automobilio dažymui reikia rasti kompetetingus ekspertus.

Bamperių Remontas

Nepaisant to, kad pagrindinė bamperio funkcija yra apsaugoti vairuotoją ir patį automobilį nuo rimtesnio kalibro pavojaus, pvz. automobilių kaktomuša, jis taip pat yra naudojamas kaip puošiamoji eksterjero dalis. 

Rūdžių Šalinimas

Daugiausia rūdžių pažeistų vietų ant automobilio kėbulo pasirodo po žiemos ir tai nieko keisto: keliai žiemą barstomi pigiausiai prieinama priemone – druskos ir smėlio mišiniu, nusėdančia sunkiausiai prieinamose kėbulo vietose ir skatinančia rūdžių atsiradimą.

Įlenkimų Lyginimas Be Dažymo

Turbūt puikiai pažįstate situacijas kai grįžus iš parduotuvės randate įlenktas automobilio dureles arba situacija kai prasilenkiat su automobiliu į jūsų automobilį parskrieja akemenukai palikdami duobutes. Tokiam kėbulo taisymui nebūtinas dažymas. Tokius įlenkimus galima ištiesinti.

Įbrėžimų šalinimas

Poliravimo metu yra pašalinima didžioji dalis kėbulo suraižymų, tačiau būna ir įbrėžimų kurie yra pasiekę dažų ar net grunto sluoksnį, tokius įbrėžimus galima maskuoti naudojant dažų korektorių.