Techninis aptarnavimas

Automobilio Patikra

Automobilio patikra (autodiagnostika) rekomenduojama atlikti ne tik prieš įsigyjant dėvėtą automobilį, bet ir norint patikrinti savo esamos transporto priemonės techninę būklę. Profilaktiškai tikrindami bet kokios markės ar dydžio automobilį užkirsite kelią dideliems gedimams dėl kurių transporto priemonė gali nebeužsivesti ar nebepajudėti iš vietos.

Kondicionierių Remontas

Sugedus kondicionavimo sistemai (plačiąja prasme tai automobilio salono šildymo, ventiliacijos ir kondicionavimo sistema), vasarą automobilio salone gali būti labai tvanku ir karšta, o rudenį ir žiemą – šalta. 

Kondicionierių Pildymas

Taip pat reguliariai (kasmet) turėtų būti atliktas kondicionierių pildymas. Kondicionieriai dažniausiai pildomi freonu. Sumažėjus freono kiekiui kondicionieriuje, šaldymas nebebūna toks efektyvus.

Žibintų Reguliavimas

Tvarkingai sureguliuoti žibintai užtikrina tiek jūsų gerą matomą bei saugumą, tiek transportų priemonių su kuriomis prasilenkiate. Neteisingai sureguliuoti žibintai šviečia blogu spinduliu. Tokiu atveju naktį galite apakanti iš priekio atvažiuojančio automobilio vairuotoją ir sukelti avarinę situaciją.

Techninė Pagalba Kelyje

Sugesti kelyje yra vienas iš nemalonesnių nutikimų. Mes padėsime jums surasti technine pagalbą kelyje esančia arčiausiai jūsų, kad sugedus nereiktų praleisti marias laiko.