Automobilio švara

Kėbulo plovimas

Automobilio kėbulo plovimas yra nesudėtingas dalykas, jeigu atliekamas tinkamai. Netinkamai plaunant automobilį galima pažeisti kėbulo laką ir jautrias kėbulo dalis.

Variklio plovimas

Variklio skyriuje yra itin daug elektronikos. Todėl plauti automoblio variklį patiems yra itin pavojinga, nes jeigu blogai nusausinsite elektronines jungtis arba turėsite atvirų laidų, variklis po plovimo gali nebeužsikurti.

Dugno plovimas

Automobilio dugną, posparnius, arkas patartume plauti kartą metuose, geriausia pavasarį po žiemos druskų, purvo. Taip automobilį apsaugosite nuo korozijos ir palengvinsite jo svorį, nes nereikės vežiotis ant dugno.

Cheminis valymas

Ant automobilio grindų dažnai nusėda vandens ir kitų nešvarumų, kurie iš lauko atsinešami su batais, dėl to vėliau mašinos salone gali atsirasti blogas kvapas. Salone, sėdynėse kaupiasi įvairiausi nešvarumai, bakterijos ar alergenai, kurie ne tik kenkia žmogaus organizmui, bet taip pat gali paskatinti korozijos procesus.

Salono valymas

Nieko nėra geriau nei atsisėsti į pilnai sutvarkyta automobilio salona. Patikėkite savo automoblio valymą specialistams kurie pasirūpins kiekvienu tarpelių jūsų automobilio salone.

Poliravimas

Automobilio poliravimas yra kelių etapų procesas, kuomet atliekant tam tikrus žingsnius bei turint tam tikras priemones yra grąžinamas transporto priemonės išorės spindesys ir žvilgėjimas, todėl nupoliruotas automobilis atrodo kaip naujas.